Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Czarno-białe

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Była sobie biała, biała rodzina, w białym, białym domu, w białym, białym mieście Jedyne, co zakłóca ich białe i beztroskie istnienie, to lęk przed tym, co inne przed tym, co czarne. Czy niespodziewane spotkanie przełamie te obawy i doda białemu życiu trochę barwy?
Czarno-białe to napisana z szacunkiem dla dziecięcej wrażliwości opowieść o tolerancji i ograniczeniach, które narzucają nam uprzedzenia. To historia o czarno-białym świecie, któremu tak potrzebne są kolory.
[o serii]
Read, Meet, Explore: Becoming European for Beginners to projekt, którego wspólnym mianownikiem są tolerancja, odwaga poznawania świata i życzliwość. To właśnie te wartości leżą u podstaw idei Europy jako dobra wspólnego i to właśnie je zdecydowaliśmy się przybliżyć najmłodszym czytelnikom w serii opowieści obrazkowych: Czarno-białe, Kobieta i chłopiec, Król, który zakazał ciemności oraz Igor. Seria została sfinansowana przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: RM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 36 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381513579

Opinie