Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

Cyfrowi ludzie. Nasza czwarta rewolucja

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Cyfryzacja wszystkiego jest wszechobecna. Jako cyfrowi ludzie żyjemy w czasach czwartej rewolucji. Pierwszą było powstanie człowieka, drugą rozwój cywilizacyjny, a trzecią globalizacja handlu. Czwarta rewolucja to cyfryzacja. Technologie cyfrowe całkowicie zmieniły jak się komunikujemy, pracujemy, kupujemy i sprzedajemy oraz spędzamy czas wolny. Największe zmiany dokonały się i nadal dokonują w gospodarce. Cyfryzacja zmusza firmy do tworzenia i błyskawicznego wdrażania innowacyjnych modeli biznesowych. Internet całkowicie zmienił relacje firm z klientami. Sztuczna inteligencja, na dobre i złe, na trwałe wdarła się do świata biznesu. A to dopiero początek czwartej rewolucji, naszej rewolucji cyfrowych ludzi.
Czwarta rewolucja umożliwia błyskawiczne tworzenie bogactwa, ale równie szybko potrafi zniszczyć tradycyjne firmy. Skutki tych procesów są dla nas wszystkich coraz bardziej i coraz szybciej odczuwalne. Cyfrowi ludzie nie mają gdzie się schować przed skutkami cyfrowej rewolucji. Jedyne co mogą zrobić, to się dostosować. Książka opisuje, jak mogą to zrobić.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Poltext Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 420 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375617177

Opinie