Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

  • -10%

Coraz głębiej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Louisa Brant, nowa prokuratorka okręgowa, ma ogromne ambicje. Kiedy dostaje kontrowersyjną sprawę i przygotowuje się do procesu, natrafia na wątki dotyczące własnej rodziny: oskarżonym jest dawny znajomy jej brata, AJ. Kiedy Louisa miała dziesięć lat, AJ ocalił przyjaciela kosztem życia innego człowieka. Ława przysięgłych oczyściła wtedy osiemnastolatka z zarzutów. Ale czy na pewno wszystko w tej sprawie jest jasne?
Pogrążając się coraz głębiej w przeszłości, Louisa musi stawić czoło zaskakującym odkryciom. Prawo, które stanowiło do tej pory fundament jej życia, okazuje się zawodne i nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania. Louisa po raz pierwszy uświadamia sobie, że być może wolałaby nie znać całej prawdy. I że czeka ją najtrudniejszą w życiu decyzja.
Książki Lippman to nie tylko intryga, każda z nich jest także poruszającą wyprawą w głąb ludzkich dusz. To po prostu jedna z najlepszych autorek kryminałów.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Marginesy Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 368 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365973559

31,77 zł 35,30 zł
+ -

Opinie