Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Coaching w sytuacji kryzysu. Jak przekuć...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Doświadczenie kryzysu psychologicznego może być okazją do zmiany, która rozwija i wzbogaca. To szansa, by na nowo znaleźć sens życia, odzyskać radość i satysfakcję. Poradnik Coaching w sytuacji kryzysu pomaga przejść przez trudne sytuacje życiowe, poradzić sobie z nimi i wykorzystać je do zbudowania nowej, lepszej rzeczywistości.
Opisany w książce autorski program ŚCIEŻKA WOJOWNIKA to sześcioetapowy plan wyjścia z kryzysu wykorzystujący sprawdzone techniki interwencji kryzysowej i coachingu. Dzięki niemu przekonasz się, że kryzys to wyjątkowa życiowa lekcja kształtująca poczucie mocy i pewności siebie.
Daj sobie prawo do potknięć i szansę na lepszą przyszłość!
Dzięki pracy z książką:
zrozumiesz, na czym polega trudność sytuacji, której doświadczasz (np. utrata pracy, zmiana miejsca zamieszkania, rozstanie czy rozwód)
nauczysz się akceptować emocje towarzyszące kryzysowi i jego przezwyciężaniu
odnajdziesz indywidualną ścieżkę rozwoju prowadzącą do zmiany i osiągnięcia zamierzonego celu
zdobędziesz umiejętności w pracy z kryzysem, dzięki którym odkryjesz w sobie nowe możliwości
dowiesz się, gdzie i u kogo szukać pomocy w momentach załamania oraz jak wspierać bliskich w sytuacji kryzysowej
O autorkach:
Dominika Paradowska psycholog społeczny, dyplomowany coach, współautorka gry coachingowej Śladami samych siebie. Uwielbia rozmowy z ludźmi, zdrową kuchnię i aktywny tryb życia.
Joanna Płuciennik pedagog andragog, dyplomowany coach, certyfikowany coach kryzysowy, współautorka gry coachingowej Śladami samych siebie. Uparcie wierzy w każdego człowieka, jego prawo do szczęścia i życia w zgodzie z samym sobą. Więcej informacji: twojcoach.waw.pl

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Edgard Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x18cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377889022

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie