Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry planszowe i karciane

Coaching, tajemniczy dar kosmitów dla ludzkości...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Coaching? Co to jest ten coaching? Czego to ludzie nie wymyśląi jeszcze ta obca nazwa, że niby amerykańskie? Tymczasem coach to przecież trener. Trening jest naturalny, prosty, ludzki choć także kosmiczny, nowatorski jak NASA albo CERN.
Czasem mówisz: to trudne, nie uda się...no właśnie to najlepszy moment żeby zajrzeć do środka tej książki. Dzięki rysunkom i poczuciu humoru autora, znanego coacha. Odkryjesz łatwy i przyjemny sposób na codzienne troski. Pierwszy z nich to dystans, drugi to humor, trzeci to rzecz jasna coaching! Uwikłani w codzienność pełną frustracji i rozczarowań nie dowierzamy, że można frustrację zamienić na odpowiedzialność a rozczarowania na inspirację. A to przecież jest możliwe dzięki coachingowemu podejściu. Poradnik dla tych, którzy: są zainteresowani swoim rozwojem, poszukują ciekawego prezentu, chcą wiedzieć co to ten coaching, zaczynają swój coaching. Wszystko to okraszone: zabawnymi rysunkami, scenkami rodzajowymi z barwnymi postaciami, ironią, która często jest najlepszą pointą.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Coach&Couch Autobus i Kanapa Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 176 Waga: 0.5 kg EAN: 9788393752423

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie