Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Romanse

  • -10%

Co przyniesie wieczność

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Dla niektórych cisza jest bronią, ale Mallory Myszce Dodge służy ona jako pancerz ochronny. W dzieciństwie nauczyła się, że lepiej jest zachować milczenie. I choć minęły już cztery lata od kiedy jej koszmar się skończył, dziewczyna zaczyna się martwić, że strach będzie ją paraliżował do końca życia.
Teraz, po latach indywidualnego nauczania pod troskliwym okiem przybranych rodziców, Mallory musi się zmierzyć z nowym wyzwaniem ostatnią klasą w publicznej szkole średniej. Żaden ze scenariuszy, które sobie stworzyła, nie zakładał, że pierwszego dnia nauki wpadnie na Ridera Starka, niewidzianego od lat przyjaciela i opiekuna.
Dziewczyna uświadamia sobie, że ich więź przetrwała. Okazuje się jednak, że nie tylko Mallory zmaga się z demonami przeszłości. Widząc, że życie wymyka się Riderowi spod kontroli, staje ona w obliczu wyboru pomiędzy dalszym milczeniem, a walką o kogoś, kogo kocha, o życie, jakiego pragnie, i prawdę, która musi zostać ujawniona.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Filia Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 576 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380752290

33,39 zł 37,10 zł

Opinie