Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Opracowania ogólne

Ciekawość zakazana!

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Erich Von Dniken na tropach kosmicznych śladów
ERICH VON DNIKEN od wielu lat głosi i udowadnia tezę, że naszą planetę odwiedziły kiedyś pozaziemskie istoty, które nawiązały kontakt z ludźmi i wpłynęły na dalszy rozwój ludzkości. Z naukowych badań wyciąga niezwykłe wnioski i stawia pytania, jakich nikt nie ośmielił się zadać.
W Anatolii odkryto monumentalne budowle o 6000 lat starsze od piramid w Gizie. Zbudowano
je z bloków kamiennych ważących po 50 ton. W jaki sposób ludzie z epoki
kamiennej tego dokonali?
Niedaleko Belgradu odkryto kulę kamienną, na której z ogromną precyzją wygrawerowano gwiazdozbiory z epoki kamiennej. Po co?
Dlaczego na wielu prehistorycznych wizerunkach ludzkie postacie przypominają kosmonautów?
W jednym z przekazów historycznych Indian Mapucze mowa jest o dwóch istotach, które ostrzegły szczep przed wielką powodzią. Potem udały się do wielkiej góry, stojącej na czterech nogach, która zaczęła się poruszać i emitować błyski. Czy to był statek kosmiczny?
Ciekawość zakazana! przynosi nowe dowody słuszności tezy Dnikena. Wraz ze znakomitymi naukowcami, takimi jak profesor Navia, Peter Fiebag, Reinhard Habeck czy Hartwig Hausdorf, autor prezentuje nowe odkrycia, które po raz kolejny dowodzą jednego: przebieg wczesnej fazy dziejów ludzkości jest przedstawiany w sposób fałszywy!
ERICH VON DNIKEN to najsłynniejszy kontrowersyjny badacz historii ludzkości i najwybitniejszy przedstawiciel paleoastronautyki. Jest najczęściej czytanym autorem literatury faktu na świecie. Jego książki przetłumaczono na 32 języki i wydano w 70 milionach egzemplarzy.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Amber Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 432 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324168088

Opinie