Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Nauka czytania i liczenia

Ciasta i desery Siostry Salomei

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka Siostry Salomei to prawdziwa skarbnica przepisów na wyjątkowe ciasta i desery.Wszystko smakuje przepysznie!
Siostra Anastazja FDC
Nakładem Wydawnictwa WAM ukazało się kilkanaście książek Siostry Anastazji, w tym kilkaset receptur na same słodkie przysmaki.
Tym razem swoimi przepisami dzieli się Siostra Salomea, przepisami odmiennymi zarówno pod względem wykonania, jak i inspiracji. Z recepturami Siostry Anastazji łączy je jedno - zawsze się sprawdzają!
Siostra Salomea z kuchni włoskiej i polskiej czerpie to, co najlepsze, i nadaje temu zupełnie nową jakość. Nawet Siostra Anastazja nie ukrywa zaskoczenia "nie tylko przepisami na włoskie ciasta, ale także tymi naszymi, tradycyjnymi. Wszystko przepięknie przygotowane i smakuje przepysznie".
W książce znajdziemy ciasta, ciastka, ciasteczka i desery o różnym stopniu trudności; od tych prostych w przygotowaniu po nieco trudniejsze. A praktyczne rady Siostry Salomei sprawią, że nawet najbardziej wymagające ciasto okaże się w wykonaniu prostsze, niż sądzimy.
Zachwyć się smakami ciast i deserów Siostry Salomei!
Najlepsze polskie i włoskie inspiracje cukiernicze w jednej książce!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: WAM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327713919

Opinie