Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -5%

Chwała imperium. Szare płaszcze

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Imperium wstrząsają wewnętrzne konflikty. Prowincje walczą o pozycję i wpływy. Możne rody walczą o prowincje. Pospólstwo walczy o bogactwa. Imperator walczy o spełnienie swojego snu o potędze i chwale. Wszyscy zdają się walczyć z wszystkimi, zapominając, że prawdziwe niebezpieczeństwa czyhają za wschodnią granicą Imperium, gdzie Sklavianie rosną w siłę i w niematerialnym świecie skąd demony podejmują próby zdobycia władzy nad ludzkością.
Nathaniela Everson, Wielki Mistrz Szarych Płaszczy, wydaje się jedynym dostrzegającym wszelkie aspekty konfliktu i szukającym sposobu na ochronienie ludzi, niezależnie kim są i gdzie mieszkają. Czyni go to jednak wrogiem wszystkich pragnących podboju i dominacji zarówno po jednej, jak i drugiej stronie Rubieży.
Czy szczególna więź wychowanków Komandorii 54 sprawi, że wspólnie stawią czoła niebezpieczeństwom, czy wręcz przeciwnie staną do bratobójczej walki?
Lojalność, honor, miłość, przyjaźń, rodzina nastały czasy, kiedy te słowa straciły moc i znaczenie. Co więc pozostało?!

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Genius Creations Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 420 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379955466

37,99 zł 39,99 zł
+ -

Opinie