Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poezja

Choroby oczu - zastosowanie telemedycyny w..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W ostatnim czasie do konsultacji trafił projekt Ministerstwa Zdrowia dotyczący nowych standardów teleporad w POZ. Standardy będą dot. 33,4 tys. lekarzy POZ.
Po wejściu w życie rozporządzenia świadczeniodawcy będą mieli trzydzieści dni na dostosowanie się do jego zapisów. Projekt rozporządzenia zakłada, że lekarz/pielęgniarka POZ udzielający teleporady będą zobowiązani do poinformowania pacjenta o sposobie realizacji m.in. e-recepty i e-skierowania. Świadczeniodawcy będą również musieli poinformować pacjenta o możliwości skorzystania z teleporady, a w swoim gabinecie i na jego stronie internetowej opublikować zasady jej udzielania. Rozporządzenie ma gwarantować ten sam standard realizacji świadczeń co w gabinetach POZ. Lekarze POZ będą mieli wyznaczone godziny przyjmowania pacjentów telefonicznie.

Z myślą o specjalistach okulistyki, medycyny rodzinnej, pediatrii, chorób wewnętrznych udzielających świadczeń w POZ przygotowaliśmy poradnik pt. CHOROBY OCZU. Zastosowanie telemedycyny w podstawowej opiece zdrowotnej, aby możliwie najlepiej byli przygotowani do nowej sytuacji.
Autorami poradnika są wybitni specjaliści z dziedziny okulistyki: Profesor Marek Prost i doktor Ewa Oleszczyńska-Prost oraz doktor Tomasz Zieliński, lekarz rodzinny, Wiceprezes Polskiej Izby Informatyki Medycznej

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Medical Education Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 84 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365471932

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie