Powrót

Kursy

Chińczyk Młynek

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zestaw zawiera 2 gry planszowe: CHIŃCZYK to jedna z najbardziej popularnych i lubianych losowych gier planszowych. Podobnie jak Szachy, CHIŃCZYK wywodzi się z Indii, a jego pierwowzorem była starohinduska gra Pachisi. W CHIŃCZYKA można grać w dwie, trzy lub cztery osoby. Każdy z graczy otrzymuje po cztery pionki, a celem gry jest jak najszybsze wprowadzenie ich przez graczy na wyznaczone pola, kończące obieg toru planszy. O przebiegu gry w znacznej mierze decydują losowe wyniki rzutów kostka, ale także strategia przyjęta przez graczy. Gra jest bardzo prosta i gwarantuje doskonałą, emocjonującą zabawę dla dzieci i dorosłych. Na planszy Chińczyka można rozegrać 3 różne wersje gry.
MŁYNEK to jedna z najstarszych gier planszowych. Znana od setek lat z Egiptu, Gracji, Chin, Irlandii, a także z wielu innych miejsc Afryki i Azji. Młynek to świetna gra dla zwolenników gier umysłowych. Wymaga od graczy wnikliwej obserwacji, spostrzegawczości i analitycznego myślenia. W Młynek wygra ten, kto stworzy lepszy plan i strategię gry, nie da się zaskoczyć przeciwnikowi lepiej przewidując jego ruchy. Instrukcja zawiera opis zasad 6 różnych gier na planszy do gry Młynek.
Zawartość pudełka: plansza dwustronna -1 szt, pionki wysokie -16 szt (4 x 4 kolory), pionki niskie - 16 szt (10 x 2 kolory), kostka do gry oraz instrukcja.

Wydawnictwo: Multigra Stan: Nowa Wymiar: 14x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 5906395301621

Opinie