Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry planszowe i karciane

  • -10%

Catan - Gra planszowa GALAKTA

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Odkryjcie nowy ląd! Jesteście pierwszymi osadnikami, którzy przybyli na wyspę Catan. Szybko wznosicie pierwsze osady i budujecie pierwsze drogi. Okoliczne tereny zapewniają wam surowce niezbędne do rozwoju. Handel kwitnie, a osady rozrastają się do miast. Jednak po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca wtedy rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. Pora wprowadzić w życie wasz błyskotliwy plan, licząc przy tym na odrobinę szczęścia! Zostań władcą Catanu! Gra planszowa CATAN porwała już miliony graczy na całym świecie, a każdego dnia do tego grona dołączają jej nowi fani. Pora na was! Kurs na CATAN! Oto najnowsze wydanie gry planszowej Catan zawierające plastikowe elementy przedstawiające drogi, osady i miasta.
UWAGA! Dodatki i rozszerzenia z drewnianymi elementami nie pasują do gry planszowej Catan w wersji z elementami plastikowymi!
ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA: 19 pól terenu, 6 części ramowych, 18 żetonów z liczbami, 95 kart surowców, 25 kart rozwoju, 6 kart pomocy, 96 pionków, 1 złodziej, 2 podstawki na karty, 2 kostki, 1 instrukcja, 1 almanach

Wydawnictwo: Galakta Stan: Nowa Wymiar: 21x28cm Waga: 0.5 kg EAN: 5902259201205

99,63 zł 110,70 zł
+ -

Opinie