Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aktorzy i artyści

BTS. Ikony K-popu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

BTS, czyli Bangtan Sonyeondan (z j. koreańskiego kuloodporni harcerze), to zespół K-popowy, który zdobył sławę w rodzinnej Korei Południowej w 2013 roku i który śpiewa przede wszystkim po koreańsku, ale szturmem podbija świat.
K-pop, czyli koreański pop z Korei Południowej, to coraz większy fenomen na Zachodzie. BTS dzięki wyrazistym, przystojnym wokalistom, wspaniałym, bezbłędnie wykonywanym układom choreograficznym i chwytliwej mieszance popu, soft hip-hopu i R&B jest w awangardzie tego ruchu. 7 chłopaków, którzy potrafią tańczyć równie dobrze jak śpiewać, w zawrotnym tempie zdobywa kolejne czołówki list przebojów i umacnia swoją pozycję na portalach internetowych.
Dzięki armii lojalnych fanów którzy dosłownie nazwali siebie BTS ARMY ich rozpoznawalność rośnie w zdumiewającym tempie. Nurt cieszy się szczególną popularnością wśród nastolatków aktywnych w mediach społecznościowych, z których wielu decyduje się nawet na naukę koreańskiego, by móc zrozumieć swoje ulubione piosenki.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Burda Książki Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788380534421

Opinie