Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

  • -10%

Bright Line Eating

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jeśli uważasz, że epidemia otyłości jest jednym z najpoważniejszych problemów ludzkości, to... masz całkowitą rację. W niektórych grupach społecznych osoby o właściwej wadze stanowią wyraźną mniejszość. Równocześnie nadwaga i otyłość przekładają się na liczne schorzenia i ciała, i ducha. Poczucie, że jest się gorszym, brzydkim i nic nie wartym, jest równie szkodliwe, jak choroby serca, naczyń krwionośnych i stawów. Niestety, pozbycie się nadmiaru kilogramów i utrzymanie zgrabnej sylwetki jest niezwykle trudne. Mimo opracowania tysięcy odchudzających diet i preparatów problem otyłości wciąż nęka setki milionów ludzi.
Z tej książki dowiesz się, jak schudnąć skutecznie i bez efektu jojo. Dzięki połączeniu zdobyczy nauki o mózgu i odkrycia, co blokuje nasz wewnętrzny mechanizm utrzymania właściwej wagi ciała, udało się skonstruować holistyczny program uwzględniający specyficzne funkcje mózgu i likwidujący problem "braku silnej woli". Naucz się czterech prostych zasad Bright Line Eating, zmień podejście do jedzenia i poznaj niezwykle ciekawą filozofię odżywiania się. Bez trudnych wyrzeczeń, bez wyniszczającej samokontroli schudniesz, odzyskasz zgrabną sylwetkę i zdrowie. Wreszcie spełnisz swoje marzenie: będziesz szczupłym, szczęśliwym i wolnym człowiekiem!
W tej książce znajdziesz:
Informację o procesach zachodzących w układzie nerwowym, które decydują o nieskuteczności większości diet
Wyjaśnienie, jak program Bright Line Eating kieruje pracę mózgu na właściwe tory
Cztery zasady Bright Line Eating
Uniwersalny plan odżywiania, który łatwo dostosujesz do swoich potrzeb i upodobań
Narzędzia i techniki, dzięki którym bez trudu utrzymasz szczupłą sylwetkę
Bright Line Eating: zatrzymaj błędne koło jedzenia, kalorii i kilogramów!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x23cm Ilość stron: 285 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328339330

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie