Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Boskie miasta T.1 Miasto schodów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Klimatyczna, pełna intryg powieść o martwych bogach, ukrytej historii i tajemniczym mieście o wielu obliczach autorstwa jednego z najbardziej uznanych młodych pisarzy science fiction.
Miasto Bułyków dysponowało niegdyś siłami bogów, by podbijać świat, zniewalać i brutalnie rozprawiać się z milionami ludzi aż jego boscy opiekunowie zostali zabici. Bułyków to obecnie po prostu kolejna kolonialna placówka nowej geopolitycznej potęgi, niemniej jego surrealistyczny krajobraz trwa jako niepokojące świadectwo swojej dawnej świetności.
W owo zrujnowane miejsce przybywa Shara Thivani. Oficjalnie, ta skromna, młoda kobieta jest kolejnym młodszym dyplomatą, wysłanym przez ciemiężców Bułykowa. Nieoficjalnie, to jeden z najznakomitszych szpiegów swego kraju, wysłany w celu złapania mordercy. Lecz gdy Shara podąża jego tropem, zaczyna podejrzewać, że istoty, które rządziły tym strasznym miejscem, mogą nie być tak martwe, jakby się mogło wydawać oraz że okrutne rządy Bułykowa niekoniecznie dobiegły już końca.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788365568342

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie