Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Ustawa o postępowaniu w sprawach nieletnich z komentarzem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Stowarzyszenie Sędziów Polskich, po zapoznaniu się z projektem z 18.10.2013 r. założeń do projektu ustawy o zmianie ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich stwierdza, że zmierza on do uregulowania uznawanych standardów. Pod rozwagę przedstawiamy więc tylko kilka spostrzeżeń, a mianowicie: - pozytywnie należy ocenić kompleksowe uregulowanie funkcji dyrektora zakładu poprawczego i schroniska oraz dobranie rozwiązań na miarę rangi tego stanowiska. Pod rozwagę poddajemy celowość wyboru opcji tzw. zarządzania menadżerskiego, gdy chodzi o kierowanie placówkami tak szczególnego rodzaju. Wydaje się, że warto by opierało się on na znacznej dozie doświadczenia, związanego z pieczą nad pensjonariuszami, a nie tylko na umiejętnościach stricte z zakresu zarządzania jednostką organizacyjną. Szczegółowe obowiązki dyrektora przytaczane w dalszej części projektu dodatkowo potwierdzają to spostrzeżenie.

Rok wydania: 2002 Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 17.5x24.5cm Waga: 0.5 kg EAN: 8322718829 TIN: T00578163

Uwagi: Brzegi stron lekko zakurzone. Oprawa delikatnie zabrudzona. N grzbiecie znajduje się numer pobiblioteczny. Książka zawiera dwie niewielkie pieczątki.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie