Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Finansiści, ekonomiści i biznesmeni

  • -17%

Bluefishing. Sztuka robienia rzeczy niemożliwych

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Spełniam te marzenia moich klientów, których nikt inny nie potrafi, a nawet nie próbuje spełnić. Bluefisherzy potrafią załatwić wszystko. Naprawdę w s z y s t k o.
Steve Sims realizuje nieprawdopodobne zlecenia i spełnia nawet najśmielsze marzenia klientów. Ślub w Watykanie, prywatny koncert Andrei Bocelli, czy nawiązanie kontaktu z potężnymi potentatami biznesowymi, takimi jak Elon Musk,
to tylko niektóre z wielu projektów, nad którymi pracował. W książce chodzi jednak o coś znacznie ważniejszego, niż tylko opowieści o sukcesach z praktyki biznesowej autora. Sims opowiada o umiejętności zdobywania tego, co z pozoru nieosiągalne.
O odpowiednim nastawieniu, wierze we własne możliwości i codziennej praktyce. Podaje wskazówki, techniki i strategie, aby pomóc czytelnikom przezwyciężyć każdą przeszkodę i zmienić swoje marzenia w rzeczywistość.
Trzon jego filozofii stanowią proste, skuteczne sposoby pracy z własnym umysłem
i zdobywania praktycznych umiejętności. Niezależnie od tego, czy chodzi
o wspinaczkę na Mount Everest, rozpoczęcie działalności gospodarczej, czy ubieganie się o wymarzoną pracę, możesz zrobić niesamowite rzeczy dla siebie, stosując zasady zaproponowane przez Simsa.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Galaktyka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788375797664

33,12 zł 39,90 zł
+ -

Opinie