Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Bingo the Dog

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

BINGO THE DOG to 16-stronicowa książeczka, w formacie A5 w języku angielskim, w której główny bohater - pies Bingo - opowiada o swoich codziennych zajęciach oraz przedstawia swoich przyjaciół (inne zwierzęta).  Dzięki tej książce dzieci nauczą się nazw niektórych zwierząt, a także poznają kilka czasowników opisujących upodobania i codzienne czynności. Książka zawiera zwroty przydatne w codziennej komunikacji. Wewnątrz książki znajduje się wszywka  z dwunastoma kartami wyrazowo-obrazkowymi przedstawiającymi następujące zwierzęta: cat, dog, crocodile, hedgehog, lizard, spider, snake, frog, elephant, horse, duck, mouse.


Lektura służy do ćwiczeń w nauce czytania po angielsku metodą globalną. Duży, wyraźny druk oraz obrazki do kolorowania zachęcają dzieci nie tylko do czytania, ale również do działań twórczych i artystycznych. Angielski tekst podzielony jest na zwroty i wyrażenia ujęte w klamerki, opatrzone tłumaczeniem, dzięki czemu dziecko rozumie czytany tekst i z łatwością zapamiętuje nowe zwroty i wyrażenia. Książka zawiera kod QR, który przenosi czytelnika do filmu multimedialnego tej historyjki.  Kliknij tutaj aby obejrzeć film.


Uwieńczeniem wysiłku dziecka jest przeczytanie tej lektury komuś z domowników. Dziecko zapisuje na stronie SUKCESU (ostatnia strona książeczki) komu przeczytało tę książkę na głos. Książeczki z serii BINGO BOY READS WITH KIDS mogą być również wykorzystywane przez szkoły do organizowania konkursu płynnego czytania po angielsku!


Seria książeczek BINGO BOY READS WITH KIDS (21 tytułów) zachęca do promowania czytelnictwa w języku angielskim wśród dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej wskazując na płynące z tego korzyści:   rozwój słownictwa i swobody mówienia, nauka skupienia i koncentracji, nauka logicznego myślenia, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy.


*UWAGA! Filmy multimedialne z historyjkami zawartymi w książeczkach pdf. do druku serii BINGO  BOY READS WITH KIDS znajdziecie w programie HAPPY WORDS (licencja domowa) oraz HAPPY WORDS (licencja dla szkół i przedszkoli).

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: bingo books Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 16 Waga: 0.5 kg EAN: 9788392274063

Opinie