Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Technika, przemysł - opracowania ogólne

  • -10%

Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych. Receptury

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Urządzenia przenośne, takie jak smartfony i tablety, już dawno przestały służyć tylko do prostej komunikacji. Dziś stają się coraz bardziej zaawansowane technicznie, mają też coraz więcej skomplikowanych aplikacji. Niestety, skutkiem ubocznym tego rozwoju jest pojawianie się luk w ich zabezpieczeniach. Tymczasem konsekwencje skutecznego ataku na urządzenie mobilne bywają bardzo poważne. Nic dziwnego, że ostatnimi czasy temat zabezpieczania aplikacji i urządzeń przed atakami stał się bardzo popularny zarówno wśród programistów, jak i samych użytkowników.
Niniejsza książka jest znakomitym kompendium wiedzy o bezpieczeństwie urządzeń przenośnych. Przedstawiono w niej różnorodne techniki ingerencji w popularne urządzenia i zasady wykonywania testów penetracyjnych. Dowiesz się stąd, jak wykryć luki w zabezpieczeniach i ochronić urządzenia przed atakami. Autorzy przedstawili także istotne informacje o analizie kodu aplikacji oraz metodach śledzenia ataków i przechwytywania danych przesyłanych przez urządzenia. Sporo miejsca poświęcono poszczególnym rodzajom ataków na urządzenia pracujące na takich platformach, jak Android, iOS, BlackBerry i Windows.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 184 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328332164

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie