Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Barnim. Tom 2. Woda

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Świat się skończył. A przynajmniej świat jaki znamy. Nie było trąb anielskich, spadających bomb, epidemii ani inwazji z kosmosu. Banalny krach finansowy doprowadził do załamania się gospodarek i upadku norm społecznych. Teraz, trzydzieści lat po tych wydarzeniach, najlepiej radzą sobie ci, którzy nigdy od cywilizacji nie byli uzależnieni. Chłopi, rzemieślnicy, małe społeczności. Tyle że na nich najłatwiej żerować. I tu wkracza Barnim. Wagabunda i samotnik ciągnący za sobą bagaż własnych problemów musi stanąć na drodze sił, które chciałyby zdefiniować przyszłość ludzkości według własnych upodobań.
"BARNIM Ogień" to pierwsza powieść z cyklu. W założeniu saga o Barnimie nie ma być tylko serią książek, ale spójnym uniwersum rozrastającym się przy udziale innych autorów oraz fanów. W przygotowaniu jest kolejna część cyklu (BARNIM Woda) i kilka opowiadań dających szerszy wgląd w to, co się dzieje w powieściach.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Tegono Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x20cm Ilość stron: 350 Waga: 0.5 kg EAN: 9788393096343

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie