Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

Banki i rynki finansowe. Od zaufania publicznego..

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

EKONOMIA BANKOWOŚĆ
Czy rynki finansowe, w tym szczególnie sektor bankowy, należy traktować jako zjawiskopozytywne, czy też z uwagi na fakt, iż nie stronią one od ryzyka (niekiedy na ogromną skalę) należy silnie eksponować ich chciwość, skutkującą m.in. pozbawianiem ludzi zgromadzonych w nich pieniędzy? Czy rację mają ci, którzy uważają, że bankowość (w tym pieniądz) obok ognia i koła należy do trzech najważniejszych pozytywnych odkryć ludzkości, czy też rację przyznać należy raczej Thomasowi Jeffersonowi, twierdzącemu, że bankowość jest bardziej niebezpieczna niż zawodowe armie?
Nie przegap tej książki!
Autor jest wieloletnim menedżerem branży bankowej i finansowej, w której zajmował najwyższe stanowiska.
Teraz dzieli się z czytelnikami swoimi krytycznymi i wnikliwymi spostrzeżeniami oraz refleksjami o współczesnym świecie pieniądza.
Nie wszystkim kolegom i koleżankom autora z branży ta książka się spodoba. Natomiast na pewno spodoba się czytelnikom, ponieważ znakomicie łączy praktyczną wiedzę autora z wartką narracją oraz bogactwem aktualnych informacji.
Taka książka polskiego autora to prawdziwa rzadkość i rarytas intelektualny.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: MT Biznes Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 408 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375618273

Opinie