Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pedagogika specjalna

  • -5%

Bajki dla chłopców. Przygody TW

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przedstawiamy kontynuację popularnej i lubianej książki Bajki dla chłopców! Jest to zestaw mądrych i interesujących historii, które z pewnością zaciekawią nie tylko chłopców, ale także dziewczynki. Akcja opowiadań toczy się w różnych miejscach, niektóre z nich dzieją się w świecie fantastycznym, a inne w realnym, wśród bohaterów czytelnicy spotkają zarówno fantastyczne stworzenia czy mówiące zwierzątka, jak zwyczajne dzieci.
Wspólną cechą tekstów jest fakt, że poruszają one istotne tematy i skłaniają do wielu ważnych przemyśleń. Mówią o tym, że są rzeczy ważniejsze niż pieniądze, dlaczego nie ma powodu bać się ciemności, jak znaleźć prawdziwego przyjaciela, że nie zawsze nieznane jest lepsze niż to, co się ma. W świecie tych opowiadań przygoda może czekać nawet tam, gdzie najmniej się jej spodziewamy!
Wersja w twardej oprawie jest bardzo estetyczna i trwała, doskonale sprawdzi się jako prezent lub ozdoba dziecięcej biblioteczki.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Greg Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 64 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375179897

12,33 zł 12,98 zł
+ -

Opinie