Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Badania kliniczne produktów leczniczych...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Warunkiem dopuszczenia na polski rynek medyczny nowych produktów leczniczych i wyrobów medycznych jest uprzednie przeprowadzenie licznych badań, testów oraz dokonanie oceny ich działania i bezpieczeństwa. Niniejszy poradnik pomoże w podjęciu decyzji o przystąpieniu do badań klinicznych, ułatwi współpracę ze sponsorem i ośrodkiem badawczym oraz podejmowanie czynności przed organami administracji odpowiedzialnymi za legalizację badań, ich kontrolę i nadzór.
W książce, bazując na licznych przykładach i bogatym orzecznictwie, omówiono m.in.: założenia badań klinicznych produktów leczniczych i wyrobów medycznych,
strony badania klinicznego i ich obowiązki, praktyczne aspekty etapów badania klinicznego produktów leczniczych i wyrobów medycznych, umowę o przeprowadzenie badania klinicznego,odpowiedzialność cywilną i karną za szkody wyrządzone przy badaniach klinicznych.
Dodatkowo w opracowaniu zamieszczono wzory umów na przeprowadzenie badań klinicznych produktów leczniczych i wyrobów medycznych.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 252 Waga: 0.5 kg EAN: 9788326493164

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie