Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Świat roślin i zwierząt

  • -10%

Atlas motyli wyd.2

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Większość motyli dziennych możemy bez problemów rozpoznać nawet na podstawie zdjęcia. Znacznie trudniej jest rozpoznać i sklasyfikować liczniejszą grupę motyli nocnych, a jeszcze liczniejsze motyle mniejsze to dla laika po prostu "mole". W tym przewodniku zamieściliśmy informacje o wszystkich najbardziej znanych motylach dziennych i nocnych zamieszkujących Europę. Poznajemy ten świat dzięki opisom ujętym w nowoczesny sposób, kolorowym zdjęciom i barwnym ilustracjom. Dowiadujemy się również, jakie zadania spełniają motyle w przyrodzie - oczywiście konieczne do tego jest przyjrzenie się gąsienicy i roślinom żywicielskim, które są jej przysmakiem.
W efekcie zmian zachodzących w środowisku życiowym motyli warto poznać ten kolorowy świat, w którym rozpoznawany jest nie tylko paź królowej czy rusałka żałobnik, ale też znacznie zmniejszające się populacje innych gatunków motyli.
Gunter Steinbach i jego zespół autorów składający się ze znanych naukowców, fotografików oraz ilustratorów opracował ten wyjątkowy przewodnik.W książce znajduje się:
279 opisów gatunków
422 barwne zdjęcia
150 kolorowych ilustracj

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: RM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788377739600

25,11 zł 27,90 zł
+ -

Opinie