Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Romanse

  • -5%

Asystentka szefa

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Weronika Banach to skromna i miła dziewczyna, a do tego niepoprawna romantyczka. Marzy o księciu z bajki. Pochodzi z maleńkiej wsi, w której mieszka wraz z babcią. Nie kręci jej wielkomiejskie życie, ale pewnego dnia, za namową przyjaciółki, przyjeżdża do Gdyni na spotkanie w sprawie pracy.


Właśnie wtedy trafia na zarozumiałego i pewnego siebie pyszałka, niejakiego Alana Wolfa, który wkrótce oferuje jej posadę asystentki. Alan jest światowej klasy biznesmenem, a przy tym bezwzględnym, zimnym, pozbawionym uczuć facetem, którego największą jego wadą jest to, że nie wierzy w miłość. Uczucia sprowadza do sfery czysto fizycznej, wyuzdanej. Łóżkowych fanaberii mógłby mu pozazdrościć nawet Christian Grey!


Czy Weronice uda się rozniecić ogień w sercu swojego szefa? Czy Alan wpadnie w zastawione przez swoją asystentkę sidła miłości? A jeśli tak - to czy miłość można zbudować na kłamstwie?


Daj się wciągnąć w perwersyjną zabawę i wejdź do świata, jakiego nie znasz!

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Editio Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 344 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328383111

42,66 zł 44,90 zł
+ -

Opinie