Marginesy »
17x0cm
416
0.5 kg
9788366335691
Nowa
Nowa
Rok wydania: 2020
EAN: 9788366335691
Rok wydania: 2020
EAN: 9788366335691
Rok wydania: 2020
Rodzaj okładki: Miękka ze skrzydełkami
TIN: T03785144
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Rok wydania: 2020
TIN: T03785144
uszkodzeniami