21x27cm
0.305 kg
Rok wydania: 1994
TIN: T03297539
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Kartki: naderwane
Rok wydania: 1994
TIN: T03297539
uszkodzeniami
Kartki: naderwane
Rok wydania: 1994
TIN: T03402081
Rok wydania: 1994
TIN: T03402081