Inne »
12x16cm
50
Rok wydania: 1990
TIN: T01255269
Rok wydania: 1990
TIN: T01255269
Rok wydania: 1990
TIN: T03952939
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Wady fabryczne: ślady kleju przy grzbiecie
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami
Rok wydania: 1990
TIN: T03952939
uszkodzeniami