Egmont Polska »
21x30cm
TIN: T02394138
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami, adnotacje i pieczątki biblioteczne
TIN: T02394138
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana
Rodzaj okładki: Miękka z obwolutą
TIN: T02469388
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
TIN: T02469388
uszkodzeniami