Powrót

Pozostałe

Asterix Laury Cezara Zeszyt 3

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Rok wydania: 1994 Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 24x30cm Ilość stron: 48 Waga: 0.2 kg TIN: T02573026

Uwagi:

Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, pożółkła, ze śladami zgięć, odklejająca się od bloku
Brzegi stron: zabrudzone, pożółkłe
Kartki: poplamione, pożółkłe, naderwane
Rogi: zagięte, uszkodzone
Inne: zapiski, adnotacje i pieczątki biblioteczne

Opinie