Asterix i Kleopatra nr 2

Asterix i Kleopatra nr 2

Rok wydania: 1992 Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 13x19cm Ilość stron: 48 Waga: 0.12 kg TIN: T02718969
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone, pożółkłe
Kartki: poplamione, pożółkłe
Rogi: zagięte, uszkodzone
cena: 18,60 zł