Asterix Gladiator zeszyt 3

Asterix Gladiator zeszyt 3

Rok wydania: 1991 Wydawnictwo: Egmont Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 25x33cm Ilość stron: 46 Waga: 0.2 kg TIN: T02688600
Obwoluta/Oprawa: zabrudzona, porysowana, wytarta, ze śladami zgięć, naderwana na krawędziach, odklejająca się od bloku
Brzegi stron: zabrudzone, zakurzone
Kartki: poplamione, pożółkłe
Rogi: zagięte, uszkodzone
Inne: zapiski, adnotacje i pieczątki biblioteczne
cena: 18,60 zł