Twarda
17x25cm
0.3 kg
9788323701354
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03648429
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03648429
Rok wydania: 1999
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03875077
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Inne informacje: obwoluta/oprawa z naklejkami
Rok wydania: 1999
Rodzaj okładki: Twarda
TIN: T03875077
uszkodzeniami