21x30cm
9788323701330
Rok wydania: 1999
TIN: T02368004
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana
Rok wydania: 1999
TIN: T02368004
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana
Rok wydania: 1993
TIN: T04064756
Inne informacje: adnotacje i pieczątki biblioteczne
Rok wydania: 1993
TIN: T04064756