20.5x29.5cm
9788371238437
cena:
29,90 zł
Najniższa cena z 30 dni:
29,90 zł
Rok wydania: 1998
TIN: T03446075
uszkodzeniami
Obwoluta/Oprawa: naderwana, naderwana na krawędziach
Wady fabryczne: ślady kleju przy grzbiecie
29,90 zł
Najniższa cena z 30 dni:
29,90 zł
29,90 zł
Rok wydania: 1998
TIN: T03446075
uszkodzeniami