Powrót

Gramatyka

Angielski w tłumaczeniach zestaw 5 części plus CD

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

cz. 1 - 153s.

cz. 2 - 153s.

cz. 3 - 153s.

cz. 4 - 153s.

cz. 5 - 153s.

Każda książka składa się z 36 rozdziałów. W każdej z nich znajdują się zagadnienia odpowiednie dla danego poziomu zaawansowania: od podstawowego (A1) po średnio zaawansowany plus (B2) i zaawansowany (C1/C2). W każdej z nich znajduje się rozdział dotyczący przyimków i wyrażeń idiomatycznych. Ostatni rozdział to zawsze powtórka całego materiału zawartego w danej książce.

Każdy rozdział to jeden temat gramatyczny zawierający zdania do tłumaczenia skupiające dany temat. Obok znajdują się odpowiedzi oraz wskazówki dotyczące użycia, co pozwala nam od razu sprawdzić poprawność zdań i zrozumieć, jak używamy danego zagadnienia.

Książki te są jak osobisty nauczyciel: przetestujesz z nimi swoją wiedzę, otrzymasz wskazówki dotyczące użycia nowych wyrażeń, ciekawostek językowych i często popełnianych błędów. Z płytami poćwiczysz wymowę i płynność porozumiewania się w języku obcym.

 

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 21x27cm Ilość stron: 153 Waga: 1 kg TIN: T01643610

Uwagi: Oprawy zarysowane, brzegi stron zabrudzone. Płyty zarysowane.

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie