Powrót

Egzaminy, certyfikaty

Angielski w tłumaczeniach. Medyczny

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Jak opanować najważniejsze słownictwo medyczne? Jak przeprowadzić wywiad z obcojęzycznym pacjentem? Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu dokumentacji medycznej w języku angielskim? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w książce, którą właśnie trzymasz w ręce. Zagwarantuje Ci ona doskonały trening w zakresie słownictwa specjalistycznego i typowych dla języka medycznego konstrukcji. Liczne wskazówki i ciekawostki pomogą Ci natomast wzbogacić swoją wiedzę na temat języka medycznego.
Książka składa się z 24 rozdziałów tematycznych z listami słówek, które opanujesz, tłumacząc zdania. W podręczniku znajdziesz też wiele przydatnych wskazówek, które pomogą Ci w zapamiętaniu nawet najbardziej wyszukanych wyrażeń. Zebrana w aneksie oryginalna dokumentacja medyczna pozwoli Ci natomiast oswoić się z przygotowywaniem podobnych pism i opracowywaniem wyników badań w języku angielskim.
Dzięki naszej książce:
- poznasz setki przydatnych słówek i wyrażeń z różnych dziedzin medycyny,
- nauczysz się, jak przeprowadzać wywiad medyczny w języku angielskim,
- dowiesz się, jak w naturalny sposób przeprowadzić rozmowę z pacjentem,
- przećwiczysz poznane słownictwo, rozwiązując praktyczne zadania powtórkowe.
Słuchając płyty CD ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora, z łatwością utrwalisz przyswojone informacje.
"Angielski w tłumaczeniach. Medyczny" to doskonała propozycja zarówno dla studentów, jak i dla wykonawców zawodów medycznych.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 224 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364211751

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie