Powrót

Podręczniki i ćwiczenia

Angielski w tłumaczeniach Gramatyka Zestaw 6 książek

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jedna seria - wiele korzyści, tak w kilku słowach można opisać każdy z sześciu podręczników należących do serii "Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka".
Seria została stworzona w taki sposób, aby przekazać wiedzę z zakresu gramatyki od poziomu podstawowego - A1, poprzez A2, B1, B2, aż do zaawansowanego. Podręczniki łączą w sobie cechy praktycznych rozmówek oraz zagadnienia gramatyczne, co znacznie ułatwia skuteczne przyswajanie wiedzy. Spełniają jednocześnie rolę wygodnych zeszytów ćwiczeń, dzięki którym zmotywujesz się do codziennej nauki.
Każda książka zawiera klarowne objaśnienia gramatyczne w języku polskim, wskazówki dotyczące często popełnianych błędów, ciekawostki językowe, starannie wyselekcjonowane zdania, wyrażenia i związki frazeologiczne oraz płytę CD do ćwiczenia umiejętności mówienia i rozumienia ze słuchu. Każda z części zestawu dostępna jest również osobno.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 19.5x25cm Ilość stron: 153 Waga: 2.1 kg EAN: 9788364211577 TIN: T01644558

Uwagi: Brzegi stron zakurzone, Płyty lekko porysowane, Oprawy lekko wytarte, Oprawa naderwana w Części 6, Oprawa naderwana i zagięta w Części 1, Duży ślad po zagięciu na oprawie w Części 1, Książki znajdują się w foli, Folia rozerwana w kilku miejscach, zaklejona taśmą, 

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie