Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Anatomia hatha jogi w.2018

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Podręcznik dla uczniów, nauczycieli i praktykujących hatha jogę łączący współczesne rozumienie anatomii i fizjologii z wiedzą i doświadczeniem joginów. David Coulter łączy punkty widzenia oddanego jogina oraz byłego profesora anatomii i badacza na dwóch liczących się amerykańskich uczelniach medycznych. Wyznaczył on sobie ambitny cel połączenia współczesnego naukowego rozumienia anatomii i fizjologii ze starożytną praktyką hathajogi. Rezultatem tego oczywistego dzieła miłości jest książka, która przedstawia hathajogę za pomocą naukowego języka, jednocześnie honorując jej tradycje.()
Pożyteczna zarówno jako podręcznik jak i jako publikacja Anatomia Hatha Jogi jest książką, którą wszyscy poważni nauczyciele i praktykujący zechcą mieć na swojej półce. Będzie również użyteczna dla sympatyzujących z jogą lekarzy a jest nas coraz więcej jak też dla fizykoterapeutów i innych specjalistów.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: a-ajurweda.pl Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 17x24cm Ilość stron: 535 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365852113

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie