Powrót

Polska

  • -5%

Alpy Zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowyc

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

ALPY Zachodnie trekking na najwyższym (n.p.m.) poziomie
Przebywanie całymi dniami na szlaku, w odosobnieniu i otoczeniu wspaniałych górskich krajobrazów, wędrówka od schroniska do schroniska i od szczytu do szczytu to niesamowita przygoda i świetny sposób na złapanie równowagi, na oderwanie się od pośpiechu codzienności. Francuskie i włoskie Alpy Zachodnie połączenie dzikich krajobrazów, starej kultury chłopskiej, dobrych schronisk i obiektów gastronomicznych świadczących wysoką jakość usług stanowią wyjątkowo atrakcyjny obszar także do uprawiania trekkingu. W przewodniku zaprezentowano 30 wyselekcjonowanych wielodniowych tras od weekendowych po dwutygodniowe.
Znajdziemy w nim nie tylko klasyki, jak Tour du Mont Blanc czy Giro del Viso, ale również niemal nieznane szlaki wysokogórskie, jak Alta Via delle Alpi Graie czy Alta Via delle Biellese. Skala trudności omawianych tras jest szeroka od prostych wycieczek po wymagające trawersy, więc każdy może znaleźć swój wymarzony szlak.
Wszystkie trasy zawierają dokładny opis wędrówki, fragmenty map z naniesionym przebiegiem drogi i czytelnym profilem wysokościowym. Propozycje zakwaterowania podano wraz ze wszystkimi ważnymi informacjami i numerami telefonów. Istotne kwestie, jak początek trasy, wymagania, czas przejścia i warianty, znajdują się w wyraźnie wydzielonych partiach informacyjnych. Ciekawy układ treści i fantastyczne kolorowe zdjęcia zachęcają do górskiej przygody.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328369887

75,05 zł 79,00 zł
+ -

Opinie