Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

Akademia mądrego dziecka. Ja i moje mikroby

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czy wiesz, że nikt z nas nigdy nie jest sam? I to bardzo dosłownie! Twoje ciało jest zamieszkiwane przez miliony mikrobów - stworzonek tak maleńkich, że niewidocznych gołym okiem. NIemożliwe? A jednak! Wirusy, bakterie i grzyby, z którymi dzielisz ciało, mogą ci pomagać, ale i szkodzić. Czym zajmują się w Twoim ciele? Jak dbać o dobrych lokatorów i wystrzegać się złych? O tym wszystkim przeczytasz w książce ,,Ja i moje mikroby. Akademia mądrego dziecka"! 


,,Ja i moje mikroby. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" to wyjątkowa książka przeznaczona dla dociekliwych małych czytelników. Dzieci dowiedzą się z niej, czym są bakterie, wirusy i grzyby i poznają ich znaczenie dla funkcjonowania ciała człowieka. Fascynujące ciekawostki i przystępne wyjaśnienia udowodnią dziecku, że zdobywanie wiedzy to świetna rozrywka! 
,,Ja i moje mikroby. Akademia mądrego dziecka. Chcę wiedzieć" to: ● przystępnie podana wiedza o maleńkich lokatorach ludzkiego ciała; ● humorystyczne ilustracje autora, Philipa Buntinga; ● przemawiające do wyobraźni ciekawostki; ● doskonały sposób na łatwe i przyjemne zdobywanie wiedzy, a przede wszystkim - rozwijania ciekawości świata u najmłodszych!

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Harperkids Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788327662705

33,24 zł 34,99 zł
+ -

Opinie