Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aktorzy i artyści

A ja Łódź wolę

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

O świecie, Polsce i Łodzi w obliczu dziejowych przemian
Z Hanną Zdanowską, Prezydentem Miasta Łodzi, rozmawia Dorota Ceran
Ceniona za swój autentyzm i ogromne przywiązanie do Łodzi. Darzona zaufaniem zarówno przez współpracowników, jak i przede wszystkim samych łodzian. To im obiecała zmiany w mieście, lepsze warunki i odnowioną Piotrkowską. Obietnic dotrzymała. A nawet więcej to dzięki niej w samym środku Polski odradza się kreatywne miasto-tygiel z wielkim potencjałem. W odważnej, a jednocześnie pełnej nostalgii i wspomnień rozmowie Hanna Zdanowska szczerze opowiada o wolności, lokalnym patriotyzmie i trudach bycia prezydentem metropolii. I o planach na przyszłość, a te rzecz jasna ziszczą się tylko w Łodzi!
To jest awangarda, offowa, jak cała Łódź jest offowa i awangardowa (). To miasto z charakterem, które nie boi się wyzwań i potrafi artykułować swoją odrębność, swoją inność, swój sposób patrzenia, ma odwagę w swoich sądach (). To są fajni, kreatywni ludzie, bo w nas, łodzianach, kreatywność aż kipi.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Novae Res Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x18cm Ilość stron: 360 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381471497

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie