Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Matematyka ogólna

210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiąz.

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka 210 całek nieoznaczonych z pełnymi rozwiązaniami krok po kroku... z nowej serii Biblioteczka Opracowań Matematycznych jest skierowana głównie do studentów studiów dziennych i zaocznych kierunków technicznych i ekonomicznych.
Analiza już rozwiązanych zadań to jedna z metod uczenia się.
Poznawanie różnych sposobów wyznaczania całek pomaga je zrozumieć, nauczyć się efektywnie je wyznaczać, a także wyrabia ogólne spojrzenie na metodykę całkowania.
Autorka książek z tej serii jest z wykształcenia - nauczycielem matematyki. Przez kilka lat była pracownikiem Katedry Matematyki Politechniki Rzeszowskiej. Do tej pory napisała 17 książek z dziedziny Zastosowania komputerów w nauczaniu / uczeniu się matematyki.
Seria ta jest adresowana do studentów studiów dziennych i zaocznych kierunków technicznych i ekonomicznych. Książki z tej serii zawierają zadania z pełnymi rozwiązaniami co powinno w znacznym stopniu pomóc studentom poznać i opanować metody rozwiązywania zadań matematycznych.

Rok wydania: 2013 Wydawnictwo: Bila Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x18cm Ilość stron: 64 Waga: 0.5 kg EAN: 9788360667316

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie