Interface 1 Student's Book z płytą CD

Cena przed rabatem: 51,15 zł
Cena: 46,04
ISBN: 9788376211817
Wymiar: 21.0x29.0cm
Nr wydania: -
Seria: -
Ilość stron: 160
Ocena: -
Waga: 0,46 kg
Indeks: 62259602474KS
Rok wydania: 2013
Wydawca: Macmillan
Autor: Mauchline Fiona
Rodzaj okładki: Miękka
Stan: Nowa

Opis książki

Interface to nowy czteropoziomowy kurs dla gimnazjum, który już od pierwszego poziomu przygotowuje uczniów do egzaminu gimnazjalnego zarówno w zakresie podstawowym, jak i rozszerzonym. Seria sprawdza się w pracy z uczniami, którzy w gimnazjum rozpoczynają naukę języka angielskiego (poziom III.0), jak również z tymi, którzy kontynuują naukę rozpoczętą w szkole podstawowej (poziom III.1). Stała struktura każdego rozdziału, przejrzysta prezentacja materiału oraz liczne wskazówki sprawiają, że jest to seria idealna dla nauczycieli, którzy lubią uczyć w sposób uporządkowany i dobrze zorganizowany.

Warto wiedzieć:
Sekcje Speaking i Writing w bardzo przystępny sposób uczą komunikacji ustnej i pisemnej dzięki zawartym w nich modelowym tekstom i strategii krok po kroku.
Sekcje Exam Practice rozwijają umiejętności testowane na egzaminie i uczą rozwiązywania wszystkich typów zadań.
Bogato wyposażone komponenty dla ucznia i nauczyciela pozwalają dowolnie dobierać materiał i dostosowywać do różnych potrzeb i zainteresowań uczniów.
Ciekawe teksty, liczne quizy oraz ciekawostki z różnych dziedzin wprowadzają i utrwalają nowe słownictwo.
Tabelaryczna prezentacja gramatyki pozwala łatwiej i lepiej zrozumieć nowe zagadnienia gramatyczne.
Biuro Obsługi Klienta - oferta i zamówienia. Zadzwoń!
tel. 18 26 70 087
tel. 604 33 18 47
tel. 18 33 13 613

Kategorie książek

Biuro Obsługi Klienta
+48 604 33 18 47 lub (18) 33 13 613
Antykwariat internetowy

Nasz cel


Naszym celem jest gromadzenie oraz dystrybucja wartościowej literatury. Nasz antykwariat oferuje wyłącznie książki o dużej wartości merytorycznej oraz estetycznej. Dokładnie selekcjonujemy trafiające do naszej oferty pozycje – nabywamy jedynie najlepsze księgozbiory profesorskie i inteligenckie w całym kraju.


Nasze książki


Książki naukowe, popularno-naukowe i profesjonalne to nasza specjalność. Swoją działalnością staramy się objąć wszystkie dziedziny naukowe. Posiadamy też bogaty i stale uzupełniany zbiór antyków, czyli książek sprzed roku 1950. W naszym antykwariacie gromadzimy także wyjątkowe pozycje dla kolekcjonerów.


Nasza kadra


Nasza profesjonalna kadra to w większości humaniści - absolwenci filozofii, socjologii, filologii polskiej, religioznawstwa, bibliotekoznawstwa,komunikacji społecznej, historii czy pedagogiki. Jesteśmy zatem możliwie najlepiej przygotowani do tego, by należycie wypełniać swoją misję! Przekonaj się o jakości naszych usług!
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Tezeusz - Chrześcijanie w świecie
Zapraszamy do niezależnego katolickiego portalu opinii. Porozmawiaj o życiu i wierze!Panel logowania
Twój koszyk
Ilość książek:0 szt.
Wartość:0,00 zł